Jolanta Kovářová

EFT Tapping

EFT Tapping ikona

Co je to metoda EFT

Jolanta Kovářová

Pracuje na podobném principu jako akupunktura, je však mnohem jednodušší. U metody EFT se totiž ke stimulaci vašich energetických drah nepoužívají jehličky, ale pouhé poklepávání prsty. Je to příjemná a zábavná technika s trvalými výsledky. Dokáže zmírnit dopady toho, co nám v životě překáží v prožívání spokojeného života.

Metoda EFT vám dává příležitost uvést svůj život zpět do rovnováhy a snížit stres. Hledá příčiny naších potíží a odstraňuje je. Uvolňuje zablokovanou životní energii a zlepšuje naší psychickou pohodu.

SNÍŽENÍ STRESU JE ZÁSADNÍ KE ZLEPŠENÍ DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ.

DOBRÁ ZPRÁVA JE – POMOC MÁME NA DOSAH, NEBO SPÍŠ NA POKLEP.

Návod jak se proklepat k radosti

Metoda EFT neboli metoda emoční volnosti. Kdo by nechtěl být osvobozen od svých negativních emocí, bolesti, strachů a všeho, co nás trápí. EFT je jednoduché, rychlé, účinné a k tomu je to i zábava. Nemá žádné kontraindikace a je pro všechny, kdo je ochoten převzít kontrolu nad svým životem. Pokud se chcete naučit, jak na to, tady máte TAHÁK.

ONLINE TERAPIE 1:1 60 minut – 1 200 Kč

Provedu vás celým procesem EFT Tapping a naučím vás, jak tuto metodu můžete používat v budoucnu sami. Vysvětlím, co je EFT metoda a s čím vám může pomoci.

OSOBNÍ TERAPIE 1:1 60 minut – 1 500 Kč

Provedu vás celým procesem EFT Tapping a pokud je nutné přidám ještě další pomocnou techniku. Naučím vás, jak tuto metodu můžete používat v budoucnu sami. Vysvětlím, co je EFT metoda a s čím vám může pomoci. Osobní setkání nám dává větší možnost se vzájemně poznat.

Nejčastější dotazy - FAQ

  • Tato metoda nenahrazuje lékařskou pomoc.
  • Bydlím v Čeladné a na osobní konzultace dojíždím výjimečně po domluvě.
  • Pořádám přednášky, workshopy a online setkání.
  • Aktuální termíny najdete vždy na mém IG nebo FB.